X
تبلیغات
زولا
یکشنبه 1 شهریور‌ماه سال 1388 ساعت 01:37 ب.ظ

 سایت آفیس 

 

 

 

 

مایکروسافت که به تازگی وب سایت Office.com را از یک سرمایه‌گذار آمریکایی به مبلغ نامعلومی خریداری کرده این نام دامنه را راه‌اندازی کرد.   

 

 

 مایکروسافت برای نگه داشتن این نام دامنه برای خدمات آنلاین آفیس که ابزار مشابه نسخه رومیزی آفیس را به کاربران عرضه می‌کند و قرار است سال آینده همراه با آفیس 2010 راه‌اندازی شود صبر نکرد و کاربرانی که به نشانی این سایت مراجعه می‌کنند به وب سایت آفیس آنلاین مایکروسافت هدایت می‌شوند.  

 

این وب‌سایت به گونه‌ای طراحی شده که به افراد کمک می‌کند مطالب بیش‌تری درباره نسخه رومیزی مجموعه نرم‌افزار آفیس فرابگیرند و همچنین دارای لینک‌هایی به برخی از محصولات مبتنی بر وب مایکروسافت است.  

اقدام مایکروسافت در عرضه خدمات مشابه آفیس در اینترنت پاسخ مستقیمی به غول اینترنتی گوگل است که برای جلب کاربران، برنامه‌های پردازش ورد، صفحه گسترده و سایر برنامه‌ها را به قیمت ارزان یا رایگان در محیط آنلاین تحت عنوان Google Apps عرضه می‌کند.  

 

سرویس این شرکت جزیی از گرایش آنلاین رو به رشد عرضه نرم‌افزار به شکل سرویس در اینترنت یا در ابر است که کاربران را از خرید، نصب و نگهداری برنامه‌ها در رایانه‌هایشان راحت می‌کند.  

 

منبع : ایسنا 

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo