X
تبلیغات
زولا
چهارشنبه 14 مرداد‌ماه سال 1388 ساعت 01:45 ب.ظ

  

 

 

 

این خدمات امنیتی به طور مشترک و با همکاری سازمان مشهور Against Intuition و به طور رایگان به کاربران اینترنت ارائه می‌شود. بر اساس اعلام پاندا، کاربرانی که از این خدمات استفاده می‌کنند در مواجعه با پایگاه اینترنتی آلوده، مخرب و یا مشکوک هشدارهای امنیتی دریافت کرده و اجازه دسترسی آنها تنها با مسئولیت و صلاحدید خود آنها صادر می‌شود. همچنین این خدمات به محض نصب یک نوار ابزار بسیار ساده و رایگان با عنوانWOT بر روی مرورگرهای وب فعال می‌گردد. حفاظت کاربر در برابر کلاهبرداری‌های اینترنتی، سرقت اطلاعات شخصی، جاسوس‌افزارها ، هرزنامه‌ها و فروشگاه‌های تقلبی آنلاین و نیز سایر بدافزارهایی که به علت بازدبد از صفحات آلوده و آسیب‌پذیر به رایانه وی نقوذ می‌کنند از جمله مزایای این ابزار موثر محسوب می‌شود.

در حال حاضر، 5 میلیون کاربر فعال اینترنت در سرتاسر جهان از ابزارWOT استفاده می‌کنند و هر دو شرکت پشتیبانی کننده آن امیدوارند که ترکیب قدرت حفاظتی‌شان، کاربران بیشتری را از صدمات اینترنتی مصون نگاه داشته و قدرت تجاری آنها را نیز افزایش دهد.

"خوان سانتانا"، مدیر اجرایی پاندا با ابراز خرسندی از همکاری در زمینهWOT می‌گوید معتقد است قدرت متمرکز جامعه کاربران اینترنت در سرتاسر جهان خود یک قدرت دفاعی موثر در برابر تهدیدهای اینترنتی ست و درست به همین دلیل WOT ابزار مناسبی برای افزایش ضریب امنیت اینترنت محسوب می‌شود زیرا براساس همیاری و همکاری کاربران و نیز با کمک فناوری هوش یکپارچه پاندا عمل می‌کند.

از سویی دیگر ، "ازا سوریو"، مدیر اجرایی Against Intuition نیز همکاری با شرکتی قدرتمند و خوشنام مانند پاندا را گامی مثبت در جهت تحقیق رویاهای امنیتی خود برشمرد و اضافه کرد که این همکاری مشترک، اینترنت را به فضایی امن‌تر تبدیل خواهد کرد.

درباره ابزار WOT
(Web of Trust ) WOT یک ابزار مدیریت امنیت جست‌وجو در اینترنت، مبتنی بر اطلاعات امنیتی جمع‌آوری شده از جامعه جهانی کاربران اینترنت می‌باشد. این ابزار منحصر بفرد دارای سیستم ارزیابی هوشمند و انسداد فوری دسترسی به صفحات و پایگاه‌هایی ست که استانداردهای امنیتی پیش‌فرض و یا استانداردهای تعریف شده توسط کاربر را نداشته باشند.

این مسئله امنیت کاربران اینترنت را در هنگام جست‌وجو، فعالیت و یا حتی خریدوفروش‌های آنلاین، تضمین می‌کند.WOT با قابلیت به روزرسانی مستمر و لحظه به لحظه، نتایج نمایش داه شده توسط موتورهای جست‌وجو را نیز به سرعت ارزیابی کرده و رتبه امنیتی آن پایگاه‌ها را به کاربر اعلام می‌کند.

WOT با قابلیت نصب بر روی Firefox و , IE به صورت کاملا رایگان و از طریق آدرس www.mywot.com قابل دریافت است.  

 

 

منبه: ITNA 

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo